NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
DEMO Gimper Dreamland
Autor Wiadomość
kamiledi15 
Porucznik

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2

8347 Prestiż
Wysłany: 28-05-2017, 19:41   

Zamek podoba mi się bardziej niż cmentarz, ale jeśli mogę coś podpowiedzieć, to dodaj może opcję szybkiego wczytania. Idąc za twoją radą, teraz po każdej stracie serduszka wczytuję ostatni zapis, a po zabiciu każdego wroga wracam do punktu zapisu i zapisuję. Niestety teraz wczytywanie gry wymaga zbyt wielu czynności - Escape, strzałka w górę, enter, żeby wyjść do menu. Znowu dwa kolejne entery, strzałka w prawo, żeby najechać na przycisk ,,Wczytaj" i kolejne dwa entery, żeby wreszcie wczytać grę. Trochę to uciążliwe.
Nie do końca pasuje mi też działanie broni zamrażającej. Gdy przeciwnik jest zamrożony i powoli się rozmraża, nie da się go z powrotem ,,domrozić" - dopiero gdy się całkiem rozmrozi, to możemy go znowu zamrozić. Rycerze z pikami biegną z turbodoładowaniem i zanim zdążę ich drugi raz zamrozić, to już zdążę oberwać, więc możliwość domrożenia bardzo by się przydała.

Herrios 
Sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może

5532 Prestiż
Wysłany: 28-05-2017, 21:35   

Rycerze mają specjalną animacje która pozwala stwiedzić kiedy będą szarżować, skocz w momencie animacji i po kłopocie :P

kamiledi15 
Porucznik

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2

8347 Prestiż
Wysłany: 28-05-2017, 21:52   

Tylko że gdy zamrożę go w momencie szarży, to po odmrożeniu leci od razu w pełnym pędzie. Ale z tym sobie radzę, bardziej mi przeszkadza te wczytywanie.

jarlfenrir 
Generał brygady

Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2

37281 Prestiż
Wysłany: 29-05-2017, 10:38   

Myślę, że zamiast ułatwiać wczytywanie lepszym pomysłem byłoby całkowite zrezygnowanie z limitu żyć. Stracisz serduszka, wracasz do ostatniego punktu zapisu z pełnymi serduszkami.
Bo stworzenie "zepsutego*" sejwa w tej grze zdarzyło mi się kilka razy i przez to straciłem chęć do dalszej gry.

* zepsuty sejw to taki z ostatnim serduszkiem na ostatnim życiu - czyli w praktyce nierealne, by dotrzeć do kolejnego punktu zapisu.

Odpowiedz do tematu